Pekelníkov pohľad - 1. Diel

7. června 2012 v 21:27 | Faith |  10. Pekelníkov pohľad
Autor: Ida
Diel: prvý

Moskva
Stála nehybně u kraje chodníku, vítr ji cuchal husté hnědé vlasy a proklouzával pod černou koženou bundu. Vpravo vedle ní stál Qinn, v koutku úst jointa marihuany, jako obvykle řádně zhulený, ale stále schopný myslet, vlevo Winston, štíhlý, snědý, s dlouhými vlasy a zarostlou bradou. Narozdíl od Qinna se jí nepokusil zajet rukou pod bundu, nic takového. Winston byl profík a toho si na něm nejvíce cenila.
Qinn, tlustý a otrhaný dealer si znovu popotáhl a koutkem oka na ni pohlédl. Sebrala ho s Winstonem na rohu jedné ulice, kde se jim snažil něco prodat. Odhadovala to na pěkně proředěný pervitin. Takovými lidmi opovrhovala, ale zrovna teď se jí tenhle Qinn hodil.
"Zacíleno."ozval se kovový hlas ze sluchátka, které měl Winston v uchu. Pohlédla mlčky na něj a pak na Qinna. Winston stejně tiše vytáhl dlouhý nabroušený nůž a zajel s ním Qinnovi mezi žebra. Ten překvapeně vyjekl a joint mu vypadl na zem. "Co to sakra..."
Winston mu zasadil druhou ránu do břicha a Qinn se svezl na zem.
Ona vylovila z kabelky malý černý revolver a přesunula se i s Winstonem k rohu. Qinn zůstal ležet na zemi a tiše úpěl.
"Cíl."řekl potichu Winston a ukázal na nejasnou postavičku na konci ulice. Rozložitý a stárnoucí Sergej Nikita uslyšel Qinnovo sténání a přispěchal mu na pomoc. "Co se vám stalo, pane?"
Zamířila a ladně stiskla spoušť. Kulka prolétla Nikitovi hrudníkem a zarila se do země za ním. Muž klesl na kolena a zhroutil se vedle Qinna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama